Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Mieli buvę ir esami šokių studijos „Svajonė“ šokėjai bei svečiai,

Ilgametes tradicijas turinti šokių studija pradeda 20- ąjį šokių sezoną ir ta proga rugpjūčio 26d. (penktadienį) 19 val. visus kviečia į šokių vakarėlį. Vakarėlio metu mes aptarsime ateinančio sezono naujoves ir planuojamus repeticijų grafikus. Taip pat, bus regisruojami nauji nariai. Tad, jei jūs turite draugų ar pažįstamų, kurie norėtų lankyti šokių pamokas- atsiveskite kartu su savimi. Jie turės puikią progą pašokti kartu su jumis ir maloniai atsipalaiduoti po ilgos darbo savaitės.

Skaityti daugiau

Apie vestuvinio šokio pasirinkimo galimybes ir įvairovę planuojantiems vestuves pataria Alvydas Soraka, Klaipėdos apskrities šokių studijos „Svajonė“ prezidentas (www.sokiustudija.lt)

Vestuvės - tai ypatinaga šventė dviejų žmonių gyvenime. Norint, kad ši šventė Jums ir Jūsų svečiams paliktų neišdildomą įspūdį ir pačius gražiausius prisiminimus siūlome meiles įžadus vienas kitam išreikšti ne tik žodžiais, bet ir šokiu.

Skaityti daugiau

Dienraščio „Klaipėda“ ir šokių studijos „Svajonė“ dovana mokslo metų pradžiai

Visą rugsėjo mėnesį visiems 6-9 m. vaikams, kuriuos tėveliai atves į treniruotes su savimi turėdami tos dienos dienraščio „Klaipėda“ numerį, dovanosime nemokamas šokių pamokas. Pamokos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16 val. Studijos adresas: Mainų g. 6 (baldų centro GIGANT pastatas, 4 aukštas, įėjimas iš šiaurinės pusės).

Skaityti daugiau

NAUJAS SEZONAS- NAUJOSE PATALPOSE!!!

Naująjį šokių sezoną studija pradeda naujai įrengtose studijos patalpose, kuriose yra persirengimo kambariai, poilsio zona, mini baras ir jauki šokių salė, kurioje smagu ne tik treniruotis, bet ir malonu leisti laisvalaikį švenčių bei šokių vakarėlių metu.

Skaityti daugiau