Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Pramoginiai šokiai Gargžduose

Svajojantiems išmokti šokti – išskirtinė galimybė

Visi, svajojantys šokti, bet dėl įvairių priežasčių atidėliojantys savo norus, turėtų suklusti ir pasinaudoti išskirtine galimybe, nes tęsdama ilgametes šokių mokymo tradicijas „Klaipėdos apskrities šokių studija SVAJONĖ“ ir šokių mokytojas Alvydas Soraka Klaipėdos rajono gyventojus kviečia į nemokamas  šokių pamokas.

Rugsėjo 7 d. (ketvirtadienį) 18 ir 19 val. Gargždų „LIJO“ restorano konferencijų salėje vyksiančių šokių pamokų metu turėsite galimybę susipažinti su Lotynų Amerikos ritmais ir smagiai pajudėti.

„Galbūt kažkada jau bandėte šokti, bet vėliau neberadote tam laiko, išdrįskite pamėginti dar kartą, juolab, kad pirmoji pamoka nekainuoja nieko“, – apsilankyti ragino šokių mokytojas A. Soraka.

Skaityti daugiau

Pramoginių šokių vakarai

Pramoginių šokių salė - vieta kultūringam laisvalaikiui.

Šokių studija „Svajonė‘ kiekvieną penktadienį nuo 19val. kviečia visus šokančius klaipėdiečius ir svečius į pramoginių šokių vakarus, kurių metu jūs turėsite puikią galimybę pašokti klasikiniais ir Lotynų amerikos šokių ritmais, bei atsipalaiduoti bendraminčių kompanijoje. 

Skaityti daugiau

Linijos šokių pamokos

Linijinių šokių programa pagrinde skirta moterims ir merginoms, kurias žavi įvairių stilių šokiai ir kurios nori išmokti stilingai judėti pagal bet kurią muziką. Tad jei niekaip neapsisprendžiate, kuris stilius Jums arčiausiai širdies, išbandykite šį šokių kursą – čia Jūs pažinsite daugiausia skirtingų šokių: nuo madingiausių funky, linksmų country iki jausmingų Lotynų Amerikos šokių ar aistringojo tango. 

Skaityti daugiau

  • 1
  • 2